rok szkolny 2011-...

  • G4 i SP10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

rok szkolny 2011-2012

Konkursy przedmiotowe - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego

Adrianna Biecka - j. polski
Joanna Czernek - j. polski
Marta Knapik - j. polski
Adrianna Biecka - j. angielski
Joanna Czernek - j. angielski
Marta Knapik - j. niemiecki
Adrianna Biecka - historia
Kamil Skowroński - historia
Piotr Mazur - geografia
Barbara Kaszyca - chemia
Kamil Skowroński - biologia

Konkurs plastyczny „Naukowiec na plakacie” - organizator: Politechnika Śląska w Gliwicach

Zuzanna Szreniawa - I miejsce


Konkurs uczniów mysłowickich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „Pomysł na Unię”
- organizator: Urząd Miasta Mysłowice

Sebastian Kubica - III miejsce
Monika Marian, Adrianna Biecka, Tomasz Kowalski - dyplom za udział


VIII Turniej Recytatorski „Nobliści w Mysłowicach”
- organizator: Mysłowicki Ośrodek Kultury w Mysłowicach-Janowie

Dominika Stencel - III miejsce

Konkursy przedmiotowe - zakwalifikowanie się do etapu finałowego

Barbara Kaszyca - chemia

Mysłowicki program wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży, mieszkańców Mysłowic - organizator: Urząd Miasta Mysłowice - Mysłowice

Dawid Mędrala - stypendium sportowe

Miejski konkurs „Literackie Walentynki - organizator: Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach

Martyna Brzózka, Zuzanna Szreniawa, Klaudia Janocha - II miejsce

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje  śląskie wczoraj i dziś” - śląskie kroszonki - kategoria: gimnazja - organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach oraz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Lędzinach

Patrycja Gwioździk - I miejsce
Iwona Kruczaj - wyróżnienie

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka” - organizator: Gimnazjum Nr 1 w Mysłowicach

Patrycja Gwioździk - II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ze sztuką przez świat” - organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

Justyna Spyra - I miejsce
Adrianna Biecka - I miejsce
Natalia Klimaszewska - II miejsce
Andrzej Wola - II miejsce
Monika Krzyżak
- wyróżnienie

XIV Interdyscyplinarny Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej - organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

zespół wokalno-instrumentalny - I miejsce

Konkurs „Z życia naszej szkoły” - organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

Monika Marian - wyróżnienie
Klaudia Tkacz - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego  ”FOX” - organizator: Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” w Bielsku-Białej

Dominika Sznober - dyplom za dobry wynik

Międzyszkolny Konkurs Twórczości Własnej - organizator: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Mysłowicach

Marta Knapik - I miejsce w kategorii literackiej

V edycja Rejonowego konkursu Małych Form Teatralnych „Pół żartem, pół serio” - organizator: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Mysłowicach

Dominika Stencel - III miejsce w Turnieju Jednego Aktora

XIV Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego - organizator: Bractwo Oświatowe Związku Górnośląskiego w Katowicach

Natalia Klimaszewska - udział w eliminacjach półfinałowych

Międzyszkolny konkurs recytatorski dla gimnazjów „Sienkiewiczowskim śladem” - organizator: Gimnazjum Sportowe w Mysłowicach, Oddział ZNP w Mysłowicach

Dominika Stencel - II miejsce

 

Miejski Konkurs Czytelniczy „Tolkienada” - organizator: Gimnazjum Nr 1 w Mysłowicach

Zuzanna Szreniawa i Martyna Brzózka - II miejsce

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2012 - organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych z siedzibą w Toruniu

Piotr Mazur –  wyróżnienie

XIV edycja Konkursu Recytatorskiego w Gwarze Śląskiej „Śląska Ojczyzna - Polszczyzna” - organizator: Miejska Biblioteka Publiczna - Mysłowice

Dominika Stencel - I miejsce
Katarzyna Delimata - II miejsce

Konkurs „Zostań Prezydentem Mysłowic” - organizator: Urząd Miasta Mysłowice, Młodzieżowa Rada Miasta Mysłowice, Miejski Ośrodek Kultury

Tomasz Kowalski - zastępca Młodzieżowego Prezydenta Miasta

Ogólnopolski Konkurs „Janusz Korczak? Znam Go…” - organizator: Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie

Dominika Furgała - wyróżnienie w kategorii plastycznej

 

III Międzyszkolny Turniej „Jestem przyjacielem zwierząt - znam je, szanuję i chronię” - organizator: Pałac Młodzieży w Katowicach

Dominika Furgała, Igor Gepert, Michał Kamiński - VI miejsce

VI Wojewódzki Konkurs „Bezpieczeństwo na drodze” - organizator: Centrum Kształcenia Praktycznego w Mysłowicach

Adrianna Biecka - III miejsce

XI Konkurs Piosenki Angielskiej - organizator: Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach

Julia Szary - II miejsce

Finałowe zawody miejskie Szkół Gimnazjalnych Mysłowic w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii chłopców - 6x1000m - organizator: MOSiR - Mysłowice

reprezentacyjna sztafeta szkoły: Piotr Mazur, Damian Szyja, Dawid Mędrala, Wojciech Michalik, Przemysław Duda, Michał Kamyczek - III miejsce

 

Młodzieżowy Memoriał Jerzego Chromika - organizator: MOSiR - Mysłowice

Piotr Mazur - IV miejsce
Sandra Kruzel - V miejsce

Finałowy turniej miejski Szkół Gimnazjalnych Mysłowic w piłce ręcznej chłopców - organizator: MOSiR - Mysłowice

reprezentacja w składzie: Dawid Mędrala, Przemysław Duda, Andrzej Kasperczyk, Sebastian Kubica, Mikołaj Laskowski, Piotr Mazur, Michał Kamyczek, Wojciech Michalik, Tadeusz Gwiazda, Tomasz Tatara, Sebastian Tomecki, Kamil Skowroński - II miejsce

Finałowe zawody miejskie Szkół Gimnazjalnych Mysłowic w piłce nożnej - organizator: MOSiR - Mysłowice

szkolna drużyna reprezentacyjna: Przemysław Duda, Hieronim Szołtys, Dolina Wojciech, Krzysztof Idkowiak, Andrzej Kasperczyk, Krystian Kawecki, Aleksander Lepich, Michał Kolonko, Arkadiusz Michalik, Wojciech Michalik, Adrian Ptaszek, Daniel Strzewiczek - I miejsce

Sukcesy uczniów:

Rok szkolny 2009/2010,

Rok szkolny 2010/2011,

Rok szkolny 2012/2013