rok szkolny 2010-...

  • G4 i SP10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

rok szkolny 2010-2011

Konkursy przedmiotowe - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego

Paulina Suławko - j. polski
Marta Knapik - j. polski
Paulina Suławko - historia
Michał Grol - historia
Maciej Podolski - historia
Piotr Oczkowski - historia
Kamil Skowroński - historia
Piotr Oczkowski - geografia
Paulina Suławko - geografia
Weronika Biecka - matematyka
Dawid Habryka - matematyka
Eliza Zawartka - biologia

 

Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Z modą przez wieki i przez świat” - organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

Joanna Czernek - I miejsce
Sandra Kruzel - I miejsce
Kamil Skowroński - wyróżnienie
Justyna Spyra - nagroda specjalna

 

Konkurs Plastyczny PCK „Krwiodawca w oczach dziecka” - organizator: Śląski Okręg PCK w Katowicach

Piotr Kowalski - wyróżnienie

 

V edycja międzynarodowego konkursu z zakresu informatyki i technologii informacyjnej „BÓBR” - organizator: Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu, „Vulcan”

Dawid Habryka - wyróżnienie w kategorii gimnazjum

 

Konkursy przedmiotowe - zakwalifikowanie się do etapu finałowego

Paulina Suławko - j. polski
Paulina Suławko - historia
Maciej Podolski - historia
Michał Grol - historia
Piotr Oczkowski - geografia

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - organizator: Kuratorium Oświaty w Katowicach

Paulina Suławko - laureat

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii - organizator: Kuratorium Oświaty w Katowicach

Paulina Suławko - laureat
Michał Grol - laureat
Maciej Podolski - laureat

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii - organizator: Kuratorium Oświaty w Katowicach

Piotr Oczkowski - finalista

Miejski Literacki Konkurs Walentynkowy - organizator: Gimnazjum nr 3 - Mysłowice

Karolina Boruta, Paulina Suławko, Marta Wendreńska - I miejsce

Konkurs na prezentację multimedialną „Dzień Bezpiecznego Internetu 2011″ - organizator: Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach

Karolina Boruta i Dorota Mendyk - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs fotograficzny „Budząca się przyroda - 2011″ - organizator: Zespół Szkół Usługowych w Sosnowcu

Zuzanna Szreniawa - II miejsce

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą” na szczeblu miejskim - organizator: Mysłowicki Ośrodek Kultury i Sztuki „Trójkąt”

Natalia Malorny - I miejsce
Kamil Skowroński - II miejsce
Justyna Klaja - III miejsce
Weronika Biecka, Nikoletta Pietrasz, Adriannna Biecka, Karolina Boruta, Marta Wendreńska - wyróżnienia

Turniej Pierwszej Pomocy „Gimnazjalista Ratownik” - organizator: Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach

Weronika Biecka, Karolina Komsa, Marta Wendreńska - III miejsce

 

Internetowy konkurs wiedzy muzycznej w ramach wojewódzkiego festiwalu muzycznego „Młody Amadeusz” - organizator: Stowarzyszenie Ognisk Edukacyjno-Artystycznych „Amadeusz”

Dominika Stencel - wyróżnienie II stopnia

 

XIII Mysłowicki Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej - organizator: Młodziezowy Dom Kultury w Mysłowicach

zespół wokalno-instrumentalny - I miejsce
Michał Grol - III miejsce

Konkurs Wiedzy o Antyku - organizator: Gimnazjum Nr 4 w Mysłowicach

Monika Marian i Adrianna Biecka - IV miejsce

Konkurs Recytatorski dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów pod patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice - organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

Klaudia Kurdziel - II miejsce

 

Miejski Konkurs Czytelniczy „Tolkienada” - organizator: Gimnazjum Nr 1 w Mysłowicach

Zuzanna Szreniawa i Martyna Brzózka - I miejsce

Konkurs „Zabawa ze sztuką” - X edycja- organizator: MDK - Mysłowice

Zuzanna Szreniawa, Anna Fularska, Joanna Czernek - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Nikoletta Pietrasz - dyplom za bardzo dobry wynik

Finał konkursu „Zostań Prezydentem Mysłowic” - organizator: Urząd Miasta Mysłowice, Młodzieżowa Rada Miasta Mysłowice, Miejskie Centrum Kultury

Maciej Podolski - II zastępca Prezydenta
Monika Marian, Adrianna Biecka, Tomasz Kowalski - udział

Sztafetowe Biegi Przełajowe 6X800 m - organizator: MOSiR - Mysłowice

dziewczęta: Katarzyna Rąpała, Anna Niemiec, Dorota Mendyk, Anna Waleczko, Anna Urbanek, Angelika Kowalska - IV miejsce

Miejski Turniej Halowej Piłki Nożnej - organizator:MOSiR - Mysłowice

chłopcy: Tadeusz Gwiazda, Sebastian Tomecki, Adrian Ptaszek, Michał Kolonko, Maciej Szewczyk, Wojciech Dolina, Krystian Kawecki, Krzysztof Idkowiak, Arkadiusz Michalik, Daniel Strzewiczek - I miejsce


IX edycja Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR Mysłowice
- organizator: MOSiR - Mysłowice

Katarzyna Rąpała, Patryk Soloch, Dawid Toczek, Maciej Podolski - III miejsce w generalnej klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych

Sukcesy uczniów:

Rok szkolny 2009/2010,

Rok szkolny 2011/2012,

Rok szkolny 2012/2013