rok szkolny 2009-...

  • GIMNAZJUM Nr 4

rok szkolny 2009-2010

Konkursy przedmiotowe - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego

Jakub Marciniec - j. polski
Katarzyna Syc - j. polski
Alicja Zjawiony - j. polski
Marta Knapik - j. polski
Paweł Banasik - historia
Justyna Klaja - historia
Maciej Podolski - historia
Nicole Matzek - j. niemiecki
Filip Laskowski - geografia
Jakub Marciniec - matematyka
Jakub Marciniec - chemia
Katarzyna Syc - biologia

IV edycja międzygimnazjalnego konkursu krajoznawczego „Znam województwo śląskie” - organizator: Miejska Biblioteka Publiczna oraz PTTK Mysłowice

Aneta Lis, Maciej Podolski, Bartłomiej Waligóra - I miejsce drużynowo

Konkurs na pracę plastyczną ilustrującą słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego - organizator: Gimnazjum nr 5 w Mysłowicach

Zuzanna Szreniawa - I miejsce

Konkurs plastyczny „Szopenowskie polskie pejzaże - muzyką malowane” - organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach

Iwona Kruczaj - II miejsce
Patrycja Gwioździk, Angelika Kowalska - III miejsce

IV edycja międzynarodowego konkursu z zakresu informatyki i technologii informacyjnej „BÓBR” - organizator: Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu, „Vulcan”

Magdalena Nowak - III miejsce i tytuł laureata w kategorii gimnazjum

Konkurs plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa. Kultywowanie tradycji” - organizator: MCK w Mysłowicach

Katarzyna Syc - I miejsce
Tomasz Kowalski - wyróżnienie

Konkursy przedmiotowe - zakwalifikowanie się do etapu finałowego

Jakub Marciniec - chemia
Nicole Matzek - j. niemiecki

VII Turniej Recytatorski „Nobliści w Mysłowicach - organizator: Mysłowicki Ośrodek Kultury i Sztuki „Trójkąt”

Michał Grol - III miejsce

Finał XVIII Miejskiego Konkursu Matematycznego „Rozkosze Łamania Głowy” - organizator: Doradca Metodyczny Matematyki

Paulina Suławko - II miejsce

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii - organizator: Kuratorium Oświaty w Katowicach

Jakub Marciniec - finalista

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego - organizator: Kuratorium Oświaty w Katowicach

Nicole Matzek - finalista

Konkurs Wiedzy o Antyku - organizator: Gimnazjum nr 4 w Mysłowicach

Marta Knapik i Kamil Skowroński - III miejsce

Turniej Pierwszej Pomocy „Gimnazjalista Ratownik” - organizator: Gimnazjum nr 6 w Mysłowicach, Automobilklub w Mysłowicach, Państwowa Straż Pożarna w Mysłowicach

Weronika Biecka, Karolina Komsa, Marta Wendreńska - III miejsce

Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Energia elektryczna wokół nas” - organizator: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz ENION GRUPA TAURON S.A.

Eliza Zawartka - I miejsce w etapie rejonowym

Konkurs „Zabawa ze sztuką”- organizator: MDK - Mysłowice

Martyna Saternus, Katarzyna Syc, Nikoletta Pietrasz - I miejsce

XIII edycja Konkursu Recytatorskiego w Gwarze Śląskiej „Śląska Ojczyzna - Polszczyzna” - organizator: Miejska Biblioteka Publiczna - Mysłowice

Konrad Stencel - I miejsce
Filip Kocerba - III miejsce

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2010 - organizator: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Magdalena Nowak - III miejsce w powiecie, wyróżnienie, nagroda II stopnia
Dawid Habryka - IV miejsce w powiecie, wyróżnienie, nagroda II stopnia

Miejskie zawody szkół gimnazjalnych Mysłowic w sztafetowych biegach przełajowych - organizator: MOSiR - Mysłowice

dziewczęta - III miejsce (6×800 m)
chłopcy - I miejsce (6×1000 m)

Klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych Mysłowic w masowych biegach przełajowych - organizator:MOSiR - Mysłowice

chłopcy - II miejsce

Finałowe zawody miejskie dziewcząt szkół gimnazjalnych Mysłowic w piłce siatkowej - organizator: MOSiR - Mysłowice - III miejsce

 

Finałowe zawody miejskie chłopców szkół gimnazjalnych Mysłowic w piłce siatkowej - organizator: MOSiR - Mysłowice - III miejsce

 

Finałowe zawody miejskie chłopców szkół gimnazjalnych Mysłowic w koszykówce - organizator: MOSiR - Mysłowice - III miejsce

 

Finałowy turniej chłopców szkół gimnazjalnych Mysłowic w piłce ręcznej - organizator: MOSiR - Mysłowice - III miejsce


Finałowy turniej chłopców szkół gimnazjalnych Mysłowic w piłce nożnej - organizator: MOSiR - Mysłowice - I miejsce

 

Finałowe Zawody Miejskie Młodzieży Szkół Gimnazjalnych Mysłowic w Lekkiej Atletyce - organizator: MOSiR - Mysłowice - I miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców

 

Zawody Rejonowe Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej - organizator: SZS - Katowice - II miejsce

 

Współzawodnictwo sportowe chłopców w Mysłowicach w roku szkolnym 2009/2010 - organizator: MOSiR - Mysłowice - II miejsce w klasyfikacji generalnej

Sukcesy uczniów:

Rok szkolny 20012/2013,

Rok szkolny 2010/2011,

Rok szkolny 2011/2012